Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

Калиакра и Дунав завършиха 2:2

Втородивизионният Калиакра (Каварна) и аматьорският тим на Дунав (Русе) завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра във Варна, като за каварненци на два пъти се разписа Владислав Узунов. Мачът по програма трябваше да се състои в Каварна, но в последния момент спортно-техническият щаб на русенци настоя двубоят да бъде преместен в морската столица.

ДОБРУДЖА ПОБЕДИ НСА В СОФИЯ

Хандбал

Добруджа постигна победа в първия си хандбален мач от двете срещи от А група този уикенд. Добричлии победиха с 33-22 при гостуването си на НСА, а в неделя ще играят срещу Пирин (Гоце Делчев).

КАРИНА ГЕОРГИЕВА И ДЕНИС АТАНАСОВ СРЕД МЕДАЛИСТИТЕ В СУНГУРЛАРЕ

Лека атлетика

Елеонора Монева и Чудомир Черногоров спечелиха титлите на кроса в град Сунгурларе, съответно при момичетата и момчетата под 16 г.

СУВОРОВО И СЕПТЕМВРИ ЗАВЪРШИХА 2:2

Отборите на Суворово и Септември (Тервел) завършиха 2:2 в приятелска среща, която се игра днес на игрището с изкуствена трева в Добрич.

СНИМКИ: ОЧАКВАНА ПОБЕДА ЗА ДОБРУДЖА 07

Волейбол

Волейболният отбор на Добруджа 07 победи, като домакин Миньор (Перник) с 3:0 (25:20, 25:23, 25:14). Мачът между двата отбора е от петия кръг на Суперлига Сами-М. Във временното класиране добруджанци заемат четвърто място с 8 точки. Преди срещата бяха раздадени членски карти и сувенири на новите членове на фен клуба на Добруджа 07.

ЛОКОМОТИВ (ВАРНА) - ДОБРУДЖА 28-30

Хандбал

Хандбалистите на Добруджа победиха с 30-28 гола Локомотив (Варна) в контрола, която се игра в морската ни столица. На полувремето двата тима се прибраха в съблекалните при равен резултат 12-12. Най-резултатен за добричлии бе Чавдар Червен, реализирал 6 попадения.

Добруджа 07 с първа загуба в Суперлигата

Волейбол

Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 допусна първа загуба в първенството на Суперлигата. Това стана при гостуването си на Левски. Домакините отстъпиха с 3-0 гейма, като в отделните части загубиха на 24, 20 и 18 точки. Поражението дойде след 4 последователни успеха с 3-0 в полза на добруджанци.

Волейбол

Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 записа очаквана победа у дома в среща от петия кръг на Суперлигата. Възпитаниците на Мирослав Живков надиграха с 3-0 Миньор. В отделните части с 25-20, 25-23 и 25-14 точки. Преди началото на мача феновете на добричлии получиха своите членски карти и фен аксесоари.

ПРЕЗИДЕНТЪТ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО БОРБА ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ ГОСТ ТОЗИ УИКЕНД В „БЪЛГАРСКИЯТ СПОРТ”

Гост на предаването "Българският спорт" тази събота и неделя точно в 10.00 часа по RING.BG, ще бъде  президентът на Българската федерация по борба Валентин Йорданов. Борец номер в света за 20-ти век ще говори за успехите и стратегията на борбата до Олимпийските игри в Лондон. Какво още интересно ще разкаже той пред водещата Венета Георгиева, ще научите този уикенд от „Българският спорт” по RING.BG.

НУЛЕВО РЕМИ В КОМШИЙСКО ДЕРБИ

Отборите на Добруджа и Черноморец (Балчик) завършиха 0:0 в контролна среща, играна в Албена. Спаринга бе част от подготовката на двата тима за пролетния дял на Източната "Б" група.

ДУЗПА, АВТОГОЛ И РАВЕНСТВО В ДЕРБИТО МЕЖДУ ДОБРУДЖА И ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК)

Добруджа и Черноморец (Балчик) не излъчиха победител в дербито на 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двата отбора си отбелязаха по един гол за крайното 1:1. Резултатът в срещата беше открит в 38-ата минута.