Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ТОЧКА ЗА ЧЕРНОМОРЕЦ В НЕСЕБЪР, ДОБРУДЖА 1919 ЗАГУБИ В РАДОМИР

Черноморец (Балчик) си тръгва с точка от гостуването си на Несебър, след като възпитаниците на Георги Иванов – Геша, завършиха 0-0. Двубоят бе от 14-ия кръг на Втора професионална футболна лига.

Добруджа 1919 загуби с 3-1 гостуването си на Струмска слава 1927 в Радомир. Домакините откриха резултата след попадение на Христо Кирев в 34-ата минута, но девет минути след почивката Дони Дончев успя да изравни.
До края на мача Славата натисна своя противник и в 69-ата минута отново поведе след точен изстрел на Ерик Иванов. Крайното 3:1 оформи Димитър Петков, който се разписа от фаул в 78-ата минута.
Във временното класиране начело е Царско село с 37 точки. Черноморец е девети с 18 точки, а Добруджа 1919 заема последното 16 място с 9 точки – на 3 точки от Пирин и Кариана.
В следващия кръг на 24 ноември Добруджа 1919 посреща Литекс, а Черноморец приема Локомотив (Горна Оряховица), и двата мача са от 14.30 часа.