Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

АРДА СИ ТРЪГНА С ТРИТЕ ТОЧКИ ОТ ДОБРИЧ

Добруджа 1919 допусна домакинско поражение с 2-0 от Арда (Кърджали) в двубой от 11-ия кръг на Втора лига.

Трите точки за гостите дойдоха след попадения на Димитър Макриев в 18 мин. от дузпа и в 85 мин. В 64-ата минута резервата Атанас Кръстев се озова очи в очи със стража на Добруджа, крилото на Арда стреля технично, но коженото кълбо се отби в страничния стълб. След успеха Арда измести ЦСКА 1948 от третата позиция, а добричлии са на предпоследното 15 място с 8 точки – 1 победа, 5 равенства и 5 загуби, на четири под чертата определяща зоната на изпадащите.  В следващия кръг възпитаниците на Диян Божилов гостуват на Ботев (Гълъбово), а Арда приема Царско село в дербито от 12-ия кръг.

ОЩЕ СПОРТ В НОВИЯ ИНФОРМАЦИОНЕН САЙТ НА ДОБРИЧКА ОБЛАСТ BGtourism.BG - ЧАСТ ОТ ГРУПАТА НА ЦЕНТЪР СПОРТ