Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА 1919 РАЗГРОМИ КАЛИАКРА С 5-1 КАТО ГОСТ

Добруджа 1919 победи Калиакра с 5-1 при гостуването си от отложения 19-и кръг на Североизточната трета футболна лига при мъжете.

Още в началото на регионалното дерби добричлии си гарантираха трите точки след две попадения на Румен Николов в 5 и 22 мин. Кристиян Петков отказа домакините в 28 мин., като направи резултата класически. Секунди преди края на първото полувреме Преслав Пасев намали. След почивката Кристиян Петков увеличи на 4-1, а крайният резултат бе оформен с гол на Ахмед Ахмедов. В 16 победи и 2 равенства тимът на Добруджа 1919 е начело с 50 точки, следван от Суворово с 36 и мач по-малко. В другия мач от днес Септември 98 Тервел победи с 2-0 като гост Ботев НП. В следващия кръг на 18 март Добруджа гостува на Бенковски. Ден по-рано Септември гостува на Хитрино, а Калиакра приема Кубрат.