Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 5-0 КОНТРОЛАТА С ЛУДОГОРЕЦ II

Футболистите на Добруджа, които се стягат за втория дял от първенството на Североизточната трета лига, проведоха последната си контрола от зимната подготовка.

Момчетата на Диян Божилов загубиха с 5:0 в Разград от дублиращия състав на шампиона Лудогорец.
Домакините поведоха през първото полувреме с 2:0 от дузпи, втората от които бе доста спорна.
“Жълто - зелените” търсеха гола, но пропуск от добра позиция направи Станимир Андонов, а Симеон Симеонов удари греда. След почивка- та Диан Божилов направи много смени, а разградчани, които играят във Втора професионална лига, вкараха още три гола.
Днешният двубой бе шестата зимна проверка на добруджанци. Припомняме, че избраниците на Диян Божилов участваха в турнира Балчик къп”, в който изиграха четири мача, като записаха равенство със Суворово 1:1 и три загуби - от Витоша (Бистрица) с 0:2, от Ботев (Враца) с 0:3 и от Лудогорец-2 с 0:1. В края на миналата седмица те отстъпиха на стадион Дружба” на втородивизионния Черноморец (Балчик) 0:2.
Първенството в Североизточната трета лига ще бъде подновено на 24 февруари, когато в Добрич ще гостува съставът на Хитрино.