Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ЧЕРНОМОРЕЦ ПАДНА ТЕЖКО С 3:0 В ГОРНА ОРЯХОВИЦА

Черноморец (Балчик) загуби с 3:0 гостуването си на Локомотив (Горна Оряховица) в двубой от 14-ия кръг на Втора професионална лига. Аристоте Ндонгала даде преднина на домакините с красив гол от фаул в 20-ата минута. В 60-ата минута Мариян Иванов удвои резултата, отново с попадение от пряк свободен удар.

Гостите от Балчик нацелиха гредата и пропуснаха да върнат интригата в срещата. Девет минути преди края опитният Деян Христов получи пас от Ндонгала и от близка дистанция реализира третия гол. В следващия кръг Черноморец приема в Балчик отбора на Царско село. Във временното класиране балчиклии заемат шеста позиция с 22 точки.