Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) БИЕ С ГОЛ В ДОБАВЕНОТО ВРЕМЕ

Черноморец (Балчик) спечели драматично с 3:2 домакинството си на Несебър от 11-ия кръг на Втора лига.

Футболистите на Георги Иванов - Геша стигнаха до трите точки след гол на Севдалин Стайков в добавеното време.

Гостите от Несебър първи поведоха в мача, съобщава Блиц. В 35-ата минута Даниел Бенчев отбеляза, след което домакините съумяха да обърнат развоя още до почивката. В 41-ата минута Владислав Мирчев вкара за 1:1, а само две минути след това Виктор Митев направи 2:1.

Секунди след подновяването на играта Диян Молдованов възстанови равенството - 2:2, преди да се стигне до заключителните мигове в срещата, когато малко след изгонването на резервата Николай Дросев Севдалин Стайков донесе трите точки за Черноморец - 3:2.

Успехът изкачи тимът от Балчик на четвъртото място. Черноморец събра 18 точки и е само на три зад третия Царско село. Нвесебър е пети със 17 точки.