Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА ПИСА ПЕТИЦА НА КАЛИАКРА

Добруджа разгроми с 5-0 Калиакра в мач от осмия кръг на Североизточната трета футболна лига. Мачът ще игра на стадион "Дружба".

До почивката точни за домакините бяха Лионел Матадос и Румен Николов, които се разписаха в 3 и 8 мин. След почивката Станимир Андонов покачи, а в края на мача ремервата Велимир Попчев, оформи крайния резултат с попадения в 86 и 89 мин. Начело в класирането е Добруджа с 3 точки повече от Суворово, но в неделя прекият конкурент за лидерската позиция гостува на Спартак във Варна. На 4 октомври Добруджа гостува на Калиакра за Купата на Аматьорската футболна лига, а в следващия кръг има мач от първенството в Суворово, който е директна битка за върха.
30 септември 2017, събота, 16:00 ч / VIII кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               5:0 (2:0)
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                  2:1 (0:0)
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / VIII кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)