ДИМИТЪР ДИМИТРОВ СЪС ЗЛАТО ОТ РАЗГРАД

Тенис

Продължават успешните изяви на възпитаниците на Сергей Владов от тенис клуб Добрич в турнирите из страната. 14-годишният Димитър Николаев Димитров се сдоби с първа титла в състезателната си кариера след поредица от финали и полуфинали през изминалата и тази година. Сега той напpави пробив при шампионите, като се пребори за първото място на региoналното първенство в Разград за момчета до 14 години.

Участието на добричкият тенисист беше повече от впечатляващо. До финала той даде точно 3 гейма на съперниците си. На осминафиналите победи представителя на домакините Мариан Първанов с резултат 6:2, 6:1. На четвъртфинала преодоля Константин Коцев от Русе, като не му позволи да вземе и гейм –
6:0, 6:0 за нашето момче. Със същият резултат се разправи и с представителя на гр.Плевен  Борислав Марчов. На финала Митко постигна пълна концентрация  и с респектиращото 6:1, 6:0 отстрани и най-силният представител на домакините Красимир Генчев.
Митко продължава подготовката си за Държавното лично първенство до 14 години, което ще се проведе от 12 до 19 юни на кортовете на тенискомплекс „Дема”, София”.