СТОЙКА ПЕТРОВА И СВЕТЛАНА КАМЕНОВА ОТНОВО ЗЛАТНИ

Бокс

Водещите български състезателки по бокс - добричлийките Стойка Петрова и Светлана Каменова, отново триумфираха в своите категории. Този път двете националки сториха това във втория кръг на държавното лично-отборно първенство по бокс за жени в Русе.

Каменова, която защитава цветовете на Добруджа, стана първа в кат. до 57 кг. носителката на "Странджа" Стойка Петрова, която участва от името на БК Русе, оглави класирането в кат. до 51 кг, в която втора стана Трояна Енева от Добруджа.  При девойките Виктория Христова от Добруджа отстъпи на финала в кат. до 75 кг от Михаела Николова от Локо Сф, а трети в своите категории завършиха Севен Айдън - до 51 кг, Юлияна Иванова - до 54 кг и Аслъхан Мехмедова при 64-килограмовите.