ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ ОТНОВО Е НАЙ-ДОБРИЯТ НА "КАТА" В БЪЛГАРИЯ

Бойни спортове

5 медала спечели клуб Самурай от държавното първенство по карате за мъже и жени, което се проведе в Троян. За пореден път опитният национал Георги Михайлов стана шампион на България в дисциплината „ката. Така той си осигури място в представителния тим за европейското първенство в Будапеща през май.

Мъжете и жените на добричкия клуб достигнаха до сребърните медали в отборните класирания на „ката”. Трети на „кумите” в кат. до 84 кг стана Кирил Желев. С бронзов медал се окичи и
Янко Соколов
, но в категория + 84 кг.

За отличията в националното първенство спориха 100 състезатели от 20 клуба. Следващото състезание за клуба е на 20 април в Сливен, където ще се проведе държавно първенство за деца.

Харесай страницата на CenterSport.org във Фейсбук - ТУК!