81 КОЛОЕЗДАЧИ ВДИГНАХА АДРЕНАЛИНА НА ЗРИТЕЛИТЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО МИНИ ДАУНХИЛ

Колоездене

81 души се включиха във второто издание на състезанието по мини даунхил в Добрич, съобщиха организаторите Атанас Йорданов и Георги Атанасов. Колоездачите бяха от София, Варна, Бургас, Добрич и др. градове.

Участниците атакуваха наградите в три възрасти, осигурени от Изида, Вело - рай, велосипеди Ram и Lider, магазин "На тъмно", Fishline. Велосипед Lider спечели Джем Реджеп в групата 13-15-годишна възраст, следван от Преслав Йорданов и Васил Матеев. При участниците над 16 г. победител стана Стивиян Гатев. Негови подгласници станаха Ибрахим Асанов и Димитър Колев. При най-малките класирането бе оглавено от Майкъл Запрянов. В призовата тройка място намериха още: Добри Добрев и Николай Желев. снимки Александър СТОЯНОВ