СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ ЗА КАРАТЕКИТЕ НА САМУРАЙ

Бойни спортове

2 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала завоюваха каратеките на Самурай в турнира за Купата на България при юношите и девойките старша възраст и младежите в Добрич.

Кирил Желев (18 г.) и Теодор Димитров (16 г.) триумфираха на кумите в категориите +76 кг и + 70 кг, съобщи за "Център спорт" треньорът Димитър Христов. На ката Симона Костова и Радослав Кулев спечелиха сребърни отличия. Втори станаха и юношите. Кулев достигна и до бронза на кумите в кат. до 52 кг. На трето място завършиха още: Ели Петрова (+59 кг), Виолета Василева (до 47 кг), Християн Драгнев (до 61 кг) и отборите на Самурай. В състезанието участваха 87 деца от 14 клуба.