КАЛИАКРА ЗАГУБИ ОТ ЧЕРНО МОРЕ С 1-3

Калиакра заагуби с 1:3 от Черно море в контролен мач, изигран на градския стадион в град Каварна. "Моряците" от Варна бяха без част от титулярите си, които са на лагери с националните отбори, а други лекуват контузии.

Първият гол в двубоя падна още в петата минута след като вратарят на Калиакра – Християн Славов си отбеляза комичен автогол. В 11-ата минута Георги Божилов покачи резултата с красив гол от границата на наказателното поле.
Минута преди края на първото полувреме резултата стана класически, а автор на попадението бе Мирослав Манолов.
Темпото на игра през второто полувреме спадна и голови ситуации липсваха. Почетното попадение за домакините от Каварна отбеляза ВладиславУзунов в 80-ата минута.
Припомняме Ви, че в петък на 12 октомври от 16:00 часа Черно море ще гостува на друг отбор от областта – Септември (Тервел).