БЕРОЕ ИЗПУСНА КАЛИАКРА, КАВАРНЕНЦИ С ПЪРВА ТОЧКА ПРЕЗ ПРОЛЕТТА

Футболистите на Калиакра спечелиха ценна точка в 21-ия кръг на "А" група, която се оказа и първа за тима на Цонко Цонев през пролетния дял. Каварненци завършиха 2-2 с Берое у дома, като стигнаха до равенството с гол на Иван Райчев секунди преди последния съдийски сигнал.

Преди това гостите от Стара Загора откриха резултата в 43 мин. чрез Милен Танев. В продължението на първата част Марко  Марков стреля от фаул през изградената стена от футболисти на Берое и прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Скорчев.  В 59 минута Бачев засече топката с глава и я изпрати във вратата на Цветан Димитров. След този мач Берое е на 7 място с 33 точки, а Калиакра запазва 13 позиция със 17 точки.