ДОБРУДЖА РАЗБИ ЛОКОМОТИВ НАСРЕД ГОРНА ОРЯХОВИЦА

Хандбал

Хандбалистите на Добруджа записаха убедителна победа в среща от 15-ия кръг на "А" група при мъжете. Преди броени минути добричлии разбиха Локомотив с 43-22 гола насред Горна Оряховица, съобщи за "Център спорт" клубният президент Георги Андреев. На полувремето неговите възпитаници са водили с 26-9. За победата с най-много попадения са се разписали Светлин Димитров и Петър Чивийски с по 9 гола.

7 попадения във вратата на домакините е забил Борислав Борисов. Ето и имeнaта на останалите голмайстори от тима на "жълто-зелените": Венцислав Петров - 4, Явор Николов - 4, Димитър Асенов - 4, Христо Йорданов - 3, Неджиб Сюлейман - 2, Светослав Божков - 1.  Победата бе №11 за добруджанци в елита. В 12 часа утре те гостуват на Левски в отложен мач.