ДОБРУДЖА С ВАЖНА ПОБЕДА ПРЕД ПОГЛЕДА НА КМЕТА В БИТКАТА ЗА ОСТАВАНЕ В "Б" ГРУПА

Добруджа прибави нови три ценни точки в битката си за оцеляване в "Б" група. В 24-ия кръг "жълто-зелените" отнесоха с 3-1 у дома Локомотив (Мездра).

Владимир Айтов откри резултата в 20 минута, а в края на първото полувреме капитана Кристиян Петков си направи най-добри подарък за рождения си ден, като покачи на 2-0. След почивката гостите намалиха в 48 мин. чрез Любоя Арсен, който е юношески национал на Конго. В 79 мин. Костадин Ничев оформи крайното 3-1. Двубоят бе изгледан от кмета на Добрич Йордан Йорданов. В следващия кръг възпитаниците на Радостин Димов приемат аутсайдера Септември (Симитли). Снимки Александър Стоянов