VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ЖЕСТОКА БИТКА ЗА ЛИДЕРСКОТО МЯСТО НА ИЗТОК

Футбол

Чиракман и Черноморец 2 водят люта битка за лидерското място в Източната група на областното първенство по футбол. Разликата между двата отбора на четвърта дивизия в Добричко е само 3 точки.


ИЗТОЧНА ГРУПА - 24 КРЪГ
"Балик" (Балчик) - "Сокол" (Соколово)    4:1
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Олд хаус" (Каварна)    6:0
"Чиракман" (Селце) - "Вихър" (Сенокос)    3:0
"Устрем" (Дропла) - "Ст. Караджа" (Стражица)    3:0
"Черноморец 2" (Балчик) - "Обединение" (Василево)    7:0
"Албена-97" (Оброчище) - "Дружба" (Люляково)    5:2
"Черно море" (Топола) - "Калиакра 2" (Каварна)    1:4
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Чиракман"    24    18    5    1    71-18    59
2. "Черноморец 2"    24    18    2    4    82-19    56
3. "Нефтяник-2010"    24    15    5    4    64-21    50
4. "Албена-97"    24    12    3    9    50-40    39
5. "Дружба"    24    12    2    10    58-50    38
6. "Калиакра 2"    24    11    5    8    53-41    38
7. "Сокол-м"    24    10    5    9    53-67    35
8. "Олд хаус"    24    10    4    10    39-48    34
9. "Устрем"    24    10    3    11    57-60    33
10. "Балик"    24    7    4    13    51-53    25
11. "Черно море"    24    7    4    13    43-58    25
12. "Обединение"    24    6    3    15    46-90    21
13. "Ст. Караджа"    23    6    2    15    21-58    20
14. "Вихър"    23    1    1    21    11-76        4
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
21.05.2011 г. - 13.30 ч.
"Черно море" (Топола) - "Балик" (Балчик)
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Чиракман" (Селце)
"Вихър-с" (Сенокос) - "Нефтяник-2010" (Шабла)
"Олд хаус" (Каварна) - "Сокол-м" (Соколово)
22.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Калиакра 2" (Каварна) - "Албена-97" (Оброчище)
"Дружба" (Люляково) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Обединение" (Василево) - "Устрем" (Дропла)

ЗАПАДНА ГРУПА - 20 КРЪГ
"Устрем-д" (Дончево) - "Добруджанец" (Овчарово)    3:3
"Рилци" (Добрич) - "Заря-2006" (Крушари)    6:0
"Вихър" (Жегларци) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    3:2
"Христо Ботев" (Стожер) - "Искра 41" (Бенковски)    6:1
"Стрела-2004" (Орляк) - "Сокол-2008" (Зърнево)    2:2
"Орловец-2008" (Победа) - почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    18    16    2    0    77-10    50
2. "Христо Ботев"    17    12    2    3    56-27    38
3. "Вихър"    19    10    1    8    40-38    31
4. "Заря-2006"    18    10    1    7    38-32    31
5. "Рилци"    19    9    3    7    45-26    30
6. "Сокол-2008"    18    9    2    7    46-42    29
7. "Устрем"    18    6    5    7    30-37    23
8. "Добруджанец"    17    4    3    10    30-41    15
9. "Стрела-2004"    18    3    6    9    21-54    15
10. "Добр. спортист"    18    2    4    12    18-52    10
11. "Искра 41"    18    2    3    13    24-66    9
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
21.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Стрела-2004" (Орляк) - "Устрем" (Дончево)
"Заря-2006" (Крушари) - "Добруджанец" (Овчарово)
22.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Христо Ботев-1946" (Стожер)
"Искра 41" (Бенковски) - "Орловец-2008" (Победа)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Рилци" (Добрич)
"Вихър" (Жегларци) - почива

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter