VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ПЪРВА ПОБЕДА ЗА ФУТБОЛИСТИТЕ НА КРУШАРИ

Футбол

Футболистите на “Заря-2006” (Крушари) записаха първата си победа в областното първенство по футбол. В среща от четвъртия кръг на Западната група те разгромиха с 5:0 като домакини състава на “Стрела-2004” (Орляк). В герой на мача се превърна Ивайло Петров, който отбеляза хеттрик, а по едно попадение за успеха добавиха Господин Господинов и Димитър Живков. В следващия кръг крушарци гостуват на “Вихър” (Жегларци).


ЗАПАДНА ГРУПА - ЧЕТВЪРТИ КРЪГ
“Устрем-Д” (Дончево) - “Добруджанец” (Овчарово) 3:0
“Заря-2006” (Крушари) - “Стрела-2004” (Орляк) 5:0
“Рилци” (Добрич) - “Добр. спортист” (Ст. Караджа) 0:0
“Спортист” (Стефаново) - “Христо Ботев” (Стожер) 1:3
“Сокол-2008” (Зърнево) - “Вихър” (Жегларци) 2:2
“Орловец-2008” (Победа) - “Искра 41” (Бенковски) 14:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. “Орловец-2008” 4 4 0 0 31-4 12
2. “Христо Ботев” 4 4 0 0 14-4 12
3. “Добр. спортист” 4 3 1 0 16-3 10
4. “Устрем-Д” 4 3 0 1 11-8 9
5. “Рилци” 4 2 1 1 5-2 7
6. “Спортист” 4 2 0 2 8-13 6
7. “Вихър” 4 1 1 2 6-7 4
8. “Заря-2006” 4 1 0 3 8-10 3
9. “Искра 41” 4 1 0 3 5-23 3
10. “Сокол-2008” 4 0 1 3 6-11 1
11. “Добруджанец” 4 0 1 3 4-12 1
12. “Стрела-2004” 4 0 1 3 2-19 1
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
06.10.2012 г., събота - 16:00 часа
“Искра 41” (Бенковски) - “Устрем-Д” (Дончево)
“Вихър” (Жегларци) - “Орловец-2008” (Победа)
“Добруджанец” (Овчарово) - “Заря-2006” (Крушари)
07.10.2012 г., неделя - 16:00 часа
“Христо Ботев” (Стожер) - “Сокол-2008” (Зърнево)
“Добр. спортист” (Ст. Караджа) - “Спортист” (Стефаново)
“Стрела-2004” (Орляк) - “Рилци” (Добрич)

ИЗТОЧНА ГРУПА - ЧЕТВЪРТИ КРЪГ
“Обединение” (Василево) - “Дружба” (Люляково) 1:2
“Олд хаус” (Каварна) - “Стражица-2012” (Стражица) 9:4
“Чиракман” (Селце) - “Устрем” (Дропла) 0:4
“Сокол-2012” (Соколово) - “Албена-97” (Оброчище) 2:2
“Спортист-2011” (Г. Тошево) - “Нефтяник-2010” (Шабла) 5:0
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. “Спортист-2011” 4 3 1 0 13-2 10
2. “Албена-97” 4 3 1 0 10-3 10
3. “Олд хаус” 4 3 0 1 14-9 9
4. “Стражица-2012” 4 2 0 2 17-10 6
5. “Сокол-2012” 4 1 2 1 13-10 5
6. “Устрем” 4 1 1 2 7-11 4
7. “Дружба” 4 1 1 2 3-9 4
8. “Нефтяник-2010” 3 1 0 2 6-7 3
9. “Обединение” 4 1 0 3 2-13 3
10. “Чиракман” 3 0 0 3 0-11 0
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
06.10.2012 г., събота - 16:00 часа
“Албена-97” (Оброчище) - “Спортист-2011” (Г. Тошево)
“Устрем” (Дропла) - “Сокол-2012” (Соколово)
“Стражица-2012” (Стражица) - “Чиракман” (Селце)
07.10.2012 г., неделя - 16:00 часа
“Нефтяник-2010” (Шабла) - “Обединение” (Василево)
“Дружба” (Люляково) - “Олд хаус” (Каварна)

Сходни връзки