VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОТБОРИТЕ НА СТОЖЕР И ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО ЗАВЪРШИХА НА ВЪРХА

Футбол

Приключиха срещите в двете групи от областното първенство по футбол. Победител в Западната група стана съставът на "Христо Ботев" (Стожер), който в изиграните 22 мача допусна само една загуба. Първи в Източната група е тимът на "Спортист" (Генерал Тошево), който не крие желанието си от есента да играе в Североизточната "В" група.


От председателя на Областния съвет на БФС Иван Манолов научихме, че областният първенец ще стане известен в събота, когато в директен сблъсък един срещу друг ще се изправят победителите в двете групи. Мачът ще е от 18.00 часа на новото игрище с изкуствена тревна настилка в Добрич. 

* ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ 

ЗАПАДНА ГРУПА - 22 КРЪГ 

"Устрем" (Дропла) -  "Рилци" (Добрич)   1:2  

"Хр. Ботев" (Стожер) - "Вихър" (Жегларци)       3:0 

"Устрем-д" (Дончево0 - "Сокол-2008" (Зърнево)         3:0  

"Заря-2006" (Крушари) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)      2:0 

"Орловец-2008" (Победа) - "Добруджанец" (Овчарово)         5:1  

"Стрела-2004" (Орляк) - "Искра 41" (Бенковски)        0:0  

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. "Хр. Ботев"         22      20      1        1        80-25  61  

2. "Орловец-2008"   22      19      0        3        73-17  57  

3. "Добр. спортист" 22      15      2        5        66-25  47  

4. "Устрем-д"          22      13      1        8        49-30  40  

5. "Рилци"              22      10      3        9        42-42  33  

6. "Заря-2006"        22      10      1        11      42-34  31  

7. "Добруджанец"    22      9        2        11      53-50  29  

8. "Вихър"               22      7        2        13      33-55  23  

9. "Искра 41"          22      7        2        13      40-67  23  

10. "Сокол-2008"     22      4        4        14      45-72  16  

11. "Стрела-2004"    22      4        2        16      30-87  14  

12. "Устрем"            22      3        2        17      35-84  11   

ИЗТОЧНА ГРУПА - 18 КРЪГ 

"Обединение" (Василево) - "Нефтяник-2010" (Шабла)  3:1  

"Калиакра 2" (Каварна) - "Олд хаус" (Каварна) 1:9 

"Ст. Караджа" (Стражица) - "Чиракман" (Селце)         3:0  

"Спортист 2008" (Г. Тошево) - "Албена-97" (Оброчище)        4:0  

"Дружба" (Люляково) - "Черно море" (Топола)  0:3 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

1. "Спортист 2008"   18      16      0        2        78-11  48 

2. "Албена-97"        18      13      0        5        63-21  39 

3. "Олд хаус"          18      11      0        7        53-39  33 

4. "Нефтяник-2010" 18      10      1        7        34-24  31 

5. "Чиракман"         18      10      0        8        56-35  30 

6. "Калиакра 2"       18      10      0        8        38-47  30 

7. "Ст. Караджа"      18      6        1        11      37-60  19

8. "Черно море"       18      5        2        11      30-35  17 

9. "Дружба"             18      4        3        11      28-51  15 

10. "Обединение"     18      1        1        16      7-101  4

Сходни връзки

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter