VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ЛИДЕРЪТ В ЗАПАДНАТА ГРУПА Е НЕУДЪРЖИМ

Футбол

Лидерът в Западната областна група по футбол Орловец 2008 разгроми със 7-0 като гост Добруджански спортист (с. Стефан Караджа). В двете групи паднаха общо 52 гола. Футболистите на Чиракман удържаха лидерската позиция в Източната дивизия след успех с 3-0 като гост над Олд Хаус.


ИЗТОЧНА ГРУПА - 23 КРЪГ

"Калиакра 2" (Каварна) - "Балик" (Балчик)    6:2
"Дружба" (Люляково) - "Черно море" (Топола)    2:1
"Обединение" (Василево) - "Албена-97" (Оброчище)     3:1
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Черноморец 2" (Балчик)    0:3
"Вихър" (Сенокос) - "Устрем" (Дропла)    0:3
"Олд хаус" (Каварна) - "Чиракман" (Селце)    0:3
"Сокол" (Соколово) - "Нефтяник-2010" (Шабла)    2:2

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Чиракман"    23    17    5    1    68-18    56
2. "Черноморец 2"    23    17    2    4    75-19    53
3. "Нефтяник-2010"    23    14    5    4    58-21    47
4. "Дружба"    23    12    2    9    56-45    38
5. "Албена-97"    23    11    3    9    45-38    36
6. "Калиакра 2"    23    10    5    8    49-40    35
7. "Олд хаус"    23    10    4    9    39-42    34
8. "Сокол"    23    9    5    9    53-63    32
9. "Устрем"    23    9    3    11    54-60    30
10. "Балик"    23    7    4    12    47-53    25
11. "Черно море"    23    7    4    12    42-54    25
12. "Обединение"    23    6    3    14    46-83    21
13. "Ст. Караджа"    22    6    2    14    21-55    20
14. "Вихър"    22    1    1    20    11-73    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
14.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Олд хаус" (Каварна)
"Устрем" (Дропла) - "Ст. Караджа" (Стражица)
"Черно море" (Топола) - "Калиакра 2" (Каварна)
15.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Балик" (Балчик) - "Сокол-м" (Соколово).
"Чиракман" (Селце) - "Вихър" (Сенокос)
"Черноморец 2" (Балчик) - "Обединение" (Василево)
"Албена-97" (Оброчище) - "Дружба" (Люляково).
 
ЗАПАДНА ГРУПА - 19 КРЪГ

"Сокол-2008" (Зърнево) - "Устрем" (Дончево)    6:2
"Искра 41" (Бенковски) - "Стрела-2004" (Орляк)    1:1
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Орловец-2008" (Победа)    0:7
"Заря-2006" (Крушари) - "Вихър" (Жегларци)     1:2
"Добруджанец" (Овчарово) - "Рилци" (Добрич)    3:1
"Христо Ботев" (Стожер) - почива 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"    18    16    2    0    77-10    50
2. "Христо Ботев"    16    11    2    3    50-26    35
3. "Заря-2006"    17    10    1    6    38-26    31
4. "Сокол-2008"    17    9    1    7    44-40    28
5. "Вихър"    18    9    1    8    37-36    28
6. "Рилци"    18    8    3    7    39-26    27
7. "Устрем"    17    6    4    7    27-34    22
8. "Добруджанец"    16    4    2    10    27-38    14
9. "Стрела"    17    3    5    9    19-52    14
10. "Добр. спортист"    17    2    4    11    16-49    10
11. "Искра 41"    17    2    3    12    23-60    9

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

14.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Рилци" (Добрич) - "Заря-2006" (Крушари)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Сокол-2008" (Зърнево)
15.05.2011 г. - 18.00 ч.
"Устрем" (Дончево) - "Добруджанец" (Овчарово)
"Вихър" (Жегларци) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)
"Христо Ботев" (Стожер) - "Искра 41" (Бенковски)
"Орловец-2008" (Победа) - почива.

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter