ОТБОРИТЕ НА СОУ „Л. КАРАВЕЛОВ” И ЕГ „ГЕО МИЛЕВ” СА ФИНАЛИСТИ

Утре от 10.00 часа на тренировъчното игрище в Добрич ще се проведе финалната среща от общинското първенство по футбол за ученици от 9-12 клас. До мача за първото място стигнаха съставите на СОУ „Любен Каравелов” и ЕГ „Гео Милев”, които спечелиха надпреварата в своите групи.

Тимът на СОУ „Любен Каравелов” спечели всичките си срещи в Първа група, докато футболистите на ЕГ „Гео Милев” оглавиха класирането след две равенства и една победа. В решаващия мач за първото място те се наложиха над състава на ПМГ „Иван Вазов” с 2:1.

С участието на шест отбора вчера в Добрич започна областното първенство по футбол за ученици от 5-7 клас. Съставите са разделени в две групи, в които се играе по системата „всеки срещу всеки”. Според регламента първенците в групите ще играят финал, който ще е на 29 март от 14.00 часа. Всички срещи ще се провеждат на тренировъчното игрище (сгурта) до стадион „Дружба”.  Снимка Александър Стоянов