ДОБРУДЖА ОБЪРНА МАЧА В БЯЛА С ГОЛ НА РОЖДЕНИК

Футболистите на Добруджа записаха седма победа и продължават да бъдат единствения тим в Североизточната "В" група, който да не познава вкуса на загубата. В среща от деветия кръг на трета дивизия добричлии обърнаха с 2-1 като гост Черноморец (Бяла, Варненска област). Домакините успяха да поведат с гол още в 3-ата минута на срещата. До почивката “жълто-зелените” изравниха чрез голмайстора Васил Тачев, а в 50-ата мин. рожденикът Филип Флоров донесе трите точки за добруджанци.

Опитният футболист бе над всички, след като забоде топката с глава след центриране от корнер. В същото време продължават разгромните победи на лидера в групата Дунав, воден от легендата на добричлии Диян Божилов. Русенци разбиха със 7-0 у дома Девня, като бившият футболист на Добруджа Павлин Тодоров реализира хеттрик. Точен за отбора от крайдунавския град бе и още един бивш играч на добричкия клуб Кяшиф Фахрединов. В дербито на кръга Черноморец (Балчик) и Суворово не си отбелязаха гол на терена в Албена. Начело с 24 точки и мач поведе е Дунав, следван от Добруджа с 22 и Суворово със 17.