ЕТЪР ТРЕСНА ДОБРУДЖА САМО ДВА ПЪТИ

Етър победи Добруджа с 2:0 в контролна среща, която се игра днес. "Болярите" могат спокойно да съжаляват, че не се поздравиха с по-сериозен успех, тъй като пропуснаха редица чисти голови положения.

До почивката натискът на отбора от Велико Търново бе тотален. Фиделе и Генов се отчетоха със сериозни пропуски и резултатът до почивката остана равен.
След почивката натискът на Етър се засили и резултатът логично бе открит. В 67-ата минута Джаейоба центрира отлично към другия нигериец в отбора Абочи Опон, който много технично спря топката и я прати в мрежата за 1:0. В последната минута на срещата самият Джаейоба се разписа, след като засече отлично центриране с глава. football24.bg