КЛАСИКА В ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНО ПОТОПИ ЧЕРНО МОРЕ

Юношите младша възраст на Добруджа потопиха с 3:0 като домакин  варненския Черно море. Среща бе от 15-ия кръг на зоналното първенство по футбол. Младите футболисти на треньорския тандем Минчо Кондов-Вальо Ангелов изиграха най-силния си мач от началото на пролетния полусезон и заслужено спечелиха трите точки.

Головата сметка за "жълто-зелените" откри Тодор Миленов (Тото). В 20-ата минута Иван Петров даде дълъг пас към откъсналия се от защитата на варналии Миленов, който с диагонален удар прати топката в мрежата на Черно море. Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за Добруджа. След почивката добричкият тим продължи да диктува събитията на терена и отбеляза още два гола. В 61-ата минута Христислав Господинов навърза защитата на моряците и с перфектен пас намери Тото Миленов, който се разписа за 2:0. Класиката в резултата оформи влезлият като резерва Явор Стоянов. Минути преди края на двубоя той бе изведен сам срещу вратаря и хладнокръвно го преодоля. След тази победа добричлии заемат четвърто място във временното класиране.