ДУНАВ И ДОБРУДЖА БЕЗКОМПРОМИСНИ И ТОЗИ УИКЕНД

Футболистите на Добруджа постигнаха десета победа в първенството на  Североизточната "В" група. В среща от 12-ия кръг на трета дивизия "жълто-зелените" победиха преди броени минути Аристон с 2-0 насред Русе, като по този начин продължават да са единственият тим в групата без загуба. Флоров откри резултата в 43-ата минута, а в 57-ата минута се разписа и Ивайло Лазаров. В 88 мин. Андрей Василев пропусна да покачи, след като пропусна дузпа за добричлии.

В друг мач от деня Септември 98 победи в Тервел Бенковски с 2-0. Водачът Дунав удари с 3-0 Кубрат като гост. След този кръг начело е Дунав с 33 т. (12 мача), следван от Добруджа с 31 т. (11 мача) и Суворово 21 т. (12 мача). В следващия кръг Добруджа посреща на 11 ноември Преслав, а Дунав чака на своя стадион Суворово в супер дербито на следващия уикенд.