VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ДОБРУДЖА ПРИЕМА НЕСЕБЪР

Футбол

Футболистите на Добруджа приемат днес състава на Несебър в среща от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. "Жълто-зелените" са амбицирани да спечелят мача и евентуално да доведат на стадион "Дружба" за следващия кръг отбор от "А" група.


Макар, че всички в клуба са амбицирани да спечелят този мач, старши треньорът Валентин Ангелов е решил да даде шанс за изява на момчетата, на които по-малко е разчитал в мачовете досега. Поради натрупани жълти картони срещата ще пропусне защитникът Здравко Петров, почивка със сигурност ще полчи и халфът Недко Ангелов. Двамата опитни играчи обаче ще бъдат на линия за събота, когато отборите нао Добруджа и Несебър отново се срещат един срещу друг, но в мач от поредния кръг на Източната "Б" група.

Купа на България - 1/16-финали


23.11.2011 година (сряда), 13:30 часа
“Ботев” (Козлодуй) – Септември (Симитли)
Съдии: М. Димитров, Ант. Тончев, К. Енев
4-ти Дин. Терзиев

Чавдар (Етрополе) – Локомотив (Пловдив)
Съдии: Стефан Спасов, Влад. Виденов, Ал. Михайлов (Перник)
4-ти М. Никифоров

Миньор (Перник) - Черно море (Варна)
Съдии: Хр. Христов, Ем. Вангелов, Ник. Кънчев (Стара Загора)
4-ти Таско Тасков

Банско – “Левски”
Съдии: Ахмед Ахмед, Г. Ковачев, Ст. Илков (Бургас)
4-ти Ивайло Стоянов

Видима-Раковски – Светкавица
Съдии: Антон Генов, Н. Ангелов, Иван Вълчев (София)
4-ти Георги Йорданов

Славия - ЦСКА ТВ+ "Булсатком"
Съдии: Георги Кабаков, Атанас Бозев, М. Маргаритов (Пловдив)
4-ти Георги Димитров

Калиакра – Локомотив (Сф)
Съдии: Станислав Ставров, Краси Кандиларов, Ив. Атанасов (Велико Търново)
4-ти Ник. Атанасов

Пирин (Гоце Делчев) – Черноморец (Бургас)
Съдии: Калин Людмилов, Антон Терзиев, Д. Русев (София)
4-ти Димитър Буров

“Ботев” (Пловдив) – “Ботев” (Враца)
Съдии: Никола Попов, Ив. Колев, Николай Стайков (София)
4-ти Димитър Андреев

Спортист (Своге) – Литекс
Съдии: Радан Мирянов, Ал. Атанасов, Димитър Димитров (Варна)
4-ти Ангел Баялцалиев

Спартак (Плевен) – Любимец
Съдии: Владимир Овчаров, Румен Иванов, Р. Фисински (Смолян)
4-ти Н. Петров

Добруджа - Несебър
Съдии: Станислав Тодоров, Мартин Димитров, Венцеслав Банчев (Шумен)
4-ти Ивайло Петров

Тунджа (Ямбол) - Монтана
Съдии: Владимир Вълков, Тр. Димитров, И. Михайлов (Пловдив)
4-ти Кр. Попов

23.11.2011 г. (сряда), 18:00 часа
Берое – Лудогорец ТВ+ "Булсатком"
Съдии: Богомил Маринов, Г. Славов, Пл. Георгиев (София)
4-ти Георги Игнатов

24.11.2011 г. (четвъртък), 13:30 часа
Верея (Стара Загора) - Сливнишки герой
Съдии: Стоян Денев, Петър Павлов, Г. Дойнов (Велико Търново)
4-ти Нед Гаджалов

Етър (Велико Търново) – Нефтохимик Филм+ "Булсатком"
Съдии: Атанас Димитров, Валентин Добрев, Антон Георгиев (Сливен)
4-ти Валентин Станчев

Жребият за 1/8-финалите ще се тегли на 25 ноември (петък) от 11:30 часа

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama


 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter