МЪЖЕТЕ НА ДОБРУДЖА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА МАЧКАТ В НАЦИОНАЛНАТА ХАНДБАЛНА ЛИГА

ЛЕВСКИ (ЛЕВСКИ) - ДОБРУДЖА (ДОБРИЧ) 14-37

Седма поред победа записа отборът на Добруджа в Националната хандбална лига при мъжете. Възпитаниците на Георги Андреев разгромиха с 37-14 гола като гост Левски. Още в първите минути на срещата от първия кръг на пролетния дял на елитната група добричлии показаха, че са по-добрия тим и няма да имат никакви проблеми срещу аутсайдера. На почивката двата тима се прибраха в съблекалните при резултат 19-7 за гостите. Голмайстор на срещата стана реализатор №1 в тазгодишното първенство Светослав Недев. Той отбеляза 8 гола. Тансер Надир реализира 7, Красимир Коев - 5, а по 4 пъти точни бяха Николай Запрянов, Димитър Йосифов и Костадин Иванов. Джошкун Якубов вкара 3, а Стилиян Стоянов опъна мрежата на домакините два пъти. След този кръг добруджанци, които са шампиони на България, запазват убедително първата позиция във временното класиране.