ДОБРУДЖА ОСТАНА НА ВЪРХА СЛЕД 4-0 У ДОМА

Отборът на Добруджа победи с 4-0 Две могили в среща от шестия кръг на Североизточната „В” футболна група. Домакините откриха резултата на стадион „Дружба” в 21 мин. чрез Ивайло Лазаров. Борислав Илиев покачи на 2-0 в 31 мин., като при този резултат завърши първото полувреме. През втората част Игнат Дамянов увеличи на 3-0 в 73 мин., а две мин. по-късно Ангел Маджиров оформи крайния резултат.

Добричлии можеше да се поздравят с още по-убедителна победа, тъй като бяха пълни господари на терена, а на два пъти изстрелите на Дамянов и Илиев срещнаха гредите. След този кръг добруджанци запазиха лидерството си на върха с 16 точки, след като в актива си имат пет победи и едно равенство. В регионалното дерби от кръга Септември 98 и Черноморец (Балчик) завършиха 1-1. Преследвачите на "жълто-зелените" Дунав и Суворово също не сгрешиха този уикенд. Русенци надделяха с 1-0 при гостуването си на съгражданите от Аристон, а Суворово разгромиха с 6-0 у дома Бенковски. Снимки Александър Стоянов