ДОБРУДЖА ПОБЕДИ ВОДАЧА В "Б" ГРУПА В НАВЕЧЕРИЕТО НА ПРАЗНИКА НА ДОБРИЧ

Прекрасен подарък направиха футболистите на Добруджа на своите фенове в навечерието на празника на Добрич - 25 септември. Те победиха с 2-1 лидера в Източната Б група Черноморец (Поморие). Филип Филчев откри резултата в 9 минута на срещата.  "Жълто-зелените" покачиха на 2-0 в 35 мин. чрез Павлин Тодоров.

10 минути преди последния съдийски сигнал Славомир Илиев получи втори жълт картон за симулация вместо съдията Веселин Гацев да отсъди дузпа в полза на домакините. Главният рефер продължи с подаръците за гостите и две минути преди края посичи бялата точка. Точен от дузпата бе Станимир Митев. С този успех пред своя публика избраниците на Валентин Ангелов събраха 7 точки след първите 7 кръга и вече са седми в класирането, а гостите сдадоха водачеството. След срещата от щаба на поморийските акули заявиха, че и те не са доволни от съдийството. Смятат да подадат контестация заради формално нарушение на правилника. Според тях рефера е сгрешил, като вместо фаул, гостите е трябвало да изпълнят корнер.  Снимка Александър Стоянов