VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ДОБРУДЖА Е НА ТРЕТО МЯСТО ВЪВ ВЕЧНАТА РАНГЛИСТА НА "Б" ГРУПА

Футбол

Отборът на Добруджа е на трето място във вечната ранглиста на „Б” футболна група преди новия сезон. Начело с 2150 точки след 47 сезона във втора дивизия е Панайот Волов (Шумен), който в  момента е извън професионалния футбол. На второ място е тимът на Светкавица, който за първи път в историята си пък ще играе в елита. Добричлии са в призовата тройка, като в осмия кръг ще запишат мач №1400. Те са на прага на победа №600 в „Б” група и равенство №300. Следват: Хасково, Бдин, Академик Св, Янтра, Монтана, Литекс, Локомотив ГО, Хебър, Дунав, Етър и Арда, които до преди две десетилетия правиха втората дивизия изключително интересна и оспорвана. 


ОТБОР                                             С    МАЧ      ПО     РАВ       ЗАГ    ВК-ДОП.        Т
1    Panayot Volov Sumen            47    1474    619    293    562    1982 - 1792    2150
2    Svetkavitsa Targoviste            48    1571    612    307    652    1975    2081    2143
3    Dobrudza Dobric                      43    1392    581    293    518    1825    1638    2036
4    PFC Haskovo                            41    1359    575    251    533    1893    1759    1976
5    Bdin Vidin                                   42    1373    542    298    533    1760    1704    1924
6    Akademik Svischtov                 39    1286    557    252    477    1778    1481    1923
7    Yantra Gabrowo                       39    1278    533    278    467    1695    1599    1877
8    Montana                                    38    1278    511    254    513    1674    1672    1787
9    Litex Lovetch                            32    1164    487    239    438    1512    1470    1700
10    Lokomotiv Gorja Orjahovitsa    36    1176    472    252    452    1544    1408    1668
11    Hebar Pazardjik                  36    1187    465    265    457    1557    1514    1660
12    Dunav Ruse                          29    929    421    212    296    1339    1007    1475
13    Etar Veliko Tarnovo            31    950    407    224    319    1359    1113    1445
14    Arda Kardzali                      32    1091    391    240    460    1332    1484    1413
15    Pirin (Blagoevgrad)            30    905    397    203    305    1333    1092    1394
16    Velbazd Kjustendil              27    924    372    200    352    1221    1134    1316
17    Maritsa Plovdiv                    27    910    374    188    348    1203    1100    1310
18    Naftex Burgas                     28    916    363    197    356    1195    1140    1286
19    Dorostol Silistra                 32    1046    351    228    467    1177    1455    1281
20    Spartak Pleven                    24    766    376    137    253    1199    895    1265
21    Mineur Pernik                     21    716    341    161    214    1106    822    1184
22    PFC Cipran                        27    905    327    196    382    1000    1145    1177
23    Spartak Varna                    18    626    345    132    149    1105    342    1167
24    Marek Dupnitsa                    23    737    332    144    261    1062    873    1140
25    Rozova Dolina Kazanlak             22    818    323    153    342    976    1016    1122
26    Akademik Sofia                    24    729    306    191    232    1029    853    1109
27    Septemvri Sofia            23    688    318    153    217    1080    777    1107
28    PFC Jambol                    23    812    313    168    331    969    1029    1107
29    Belasitsa Petric             23    765    312    143    310    1033    1025    1079
30    Ludogorets Razgrad            23    822    301    159    362    1037    1239    1062
31    Rilski Sportist Samokov    25    725    295    151    279    940    1046    1036
32    Cerveno Zname Pavlikeni    24    770    293    157    320    940    1047    1036
33    Rodopa Smolyan                    22    764    288    160    316    879    941    1024
34    PFC Nesebar                    21    700    279    149    272    887    905    986
35    Botev Vratsa                    23    667    274    131    262    907    849    953
36    Vihren Sandanski            18    648    278    114    256    796    748    948
37    PFC Dimitrovgrad            19    688    257    161    270    831    855    932
38    PFC Sliven                        21    617    259    140    218    870    740    917
39    Chernomorets Burgas            16    542    266    111    165    902    595    909
40    Cherno More Varna            15    498    258    90    150    759    512    864
41    Lokomotiv Mezdra             20    684    242    137    305    820    1008    863
42    Asenovets Asenovgrad            18    652    233    156    263    760    800    855
43    Lokomotiv Ruse                    20    647    226    136    285    753    866    814
44    Balkan Botevgrad            17    606    217    136    253    742    845    787
45    Spartak Plovdiv                    16    504    217    106    181    562    564    757
46    Slivniski Geroi Slivniva    16    554    218    103    233    705    729    757
47    Vidima Rakovski Sevlievo    16    516    212    117    187    694    652    753
48    Gorubso Madan                    15    538    204    123    211    653    698    735
49    Lokomotiv Plovdiv            12    385    204    74    107    683    405    686
50    Beroe Stara Zagora            12    356    198    84    74    644    312    678
51    PFC Beloslav                    15    540    186    118    236    578    763    676
52    Hemus Trojan                    13    486    183    88    215    647    686    637
53    Metalurg Pernik                    15    502    176    97    229    636    754    625
54    Chavdar Biala Slatina            17    509    169    115    225    566    694    622
55    PFC Trjavna                    12    411    150    87    174    495    569    537
56    Pirin Gotse Delchev            14    406    148    69    189    486    568    513
57    Kremikovci Buhovo            10    364    144    64    156    478    528    496
58    Chimik Dimitrovgrad            11    325    133    82    110    408    376    481
59    Torpedo Karlovo                    10    370    133    78    159    414    462    477
60    Lokomotiv Stara Zagora     14    377    128    73    176    466    603    457
61    Celinec Velingrad            10    368    120    80    168    415    511    440
62    Eledzik Ihtiman                     8    308    115    68    125    400    425    413
63    Han Asparuh Isperih             8    316    111    72    133    376    443    405
64    Dunav Lom                  10    320    106    63    151    391    526    381
65    Mineur Dimitrovgrad             8    270    104    68    98    340    344    380
66    Kaliakra Kavarna                 8    252    106    51    95    316    298    369
67    Metalurg Radomir            10    265    103    54    108    338    354    363
68    Orlin Pirdop                     8    278    94    61    123    296    364    343
69    Chernolomec Popovo            10    300    88    72    140    302    460    336
70    PFC Svilengrad                     9    282    95    40    147    334    477    325
71    Spartak Sofia                     6    143    98    30    15    333    86    324
72    Mineur Radnevo                     9    290    90    49    151    348    524    319
73    Lokomotiva Drjanovo             8    230    82    49    99    284    351    295
74    Trakija Novi Kricim             6    226    79    50    97    247    297    287
75    Levski Ljaskovec           8    274    75    62    137    270    486    287
76    Kom Mineur Berkovica             7    238    78    48    112    275    356    282
77    Spartak Koinare                     6    210    79    35    96    231    301    272
78    Pirin Blagoevgrad/Simitli     4    116    76    28    12    221    71    256
79    Cumerna Elena                     6    238    67    47    124    251    413    248
80    Sportist Kremikovci             5    172    66    45    61    204    201    243
81    Gigant Belene                     6    212    64    43    105    239    363    235
82    Tekstilec Sliven               6    196    62    40    94    208    310    226
83    Belite Orli Pleven               8    218    61    39    118    221    340    222
84    Sportist Svoge                     5    130    62    23    45    197    159    209
85    Lokomotiv Varna                     7    174    55    29    90    177    267    194
86    Dinamo Dupnitsa                    5    123    55    25    43    189    145    190
87    Chavdar Etropole               4    116    54    25    37    155    119    187
88    Zagorec Nova Zagora             5    166    51    29    86    198    268    182
89    Dinamo Plovdiv                     6    129    48    37    44    198    151    181
90    Vojvoda Vratsa                     4    146    49    30    67    148    178    177
91    Petrov Gorna Orjahovitsa     5    119    49    25    45    174    153    172
92    Cerveno Zname Sofia             5    118    48    25    45    180    152    169
93    PFC Pomorie                     6    140    44    36    60    148    198    168
94    Komeliano German             4    112    45    23    44    156    151    158
95    Partizanin Ruse                     4    101    43    27    31    133    110    156
96    Botev Novi Pazar             6    152    39    32    81    147    256    149
97    Torpedo Pleven                     5    105    39    30    36    139    130    147
98    Botev Burgas                     5    115    39    28    48    144    161    145
99    Udarnik Plovdiv                     4    84    39    25    20    120    75    142
100    Spartak Petric                     4    89    42    14    33    140    119    140
101    Storgozija Pleven             4    124    37    27    60    145    206    138
102    Dinamo Varna                     5    106    33    26    47    131    132    125
103    Olimpik Galata                     2    72    36    14    22    122    86    122
104    LVZ Georgi Dimitrov Sofia     4    94    31    29    34    106    103    122
105    Akademik Varna                     4    90    31    27    32    119    115    120
106    VVS Sofia                 2    50    36    10    4    132    31    118
107    Zavod 12 Sofia                     2    63    35    13    15    97    51    118
108    Chernomorets Balcik             3    94    33    19    42    104    127    118
109    Botev Plovdiv                     2    54    34    12    8    100    40    114
110    Lyubimets                     3    80    29    26    25    91    79    113
111    Spartak Burgas                     4    84    31    19    34    87    100    112
112    Bansko 1951                     2    60    31    14    15    92    57    107
113    Torpedo Sofia                     5    116    29    20    67    122    222    107
114    Metalurg Elisejna             2    68    30    16    22    118    80    106
115    Zavod 6 Septemvri Sofia         4    94    26    28    40    99    149    106
116    Sportist General Tomevo         2    76    28    18    30    80    98    102
117    Olimpik Teteven                     2    60    31    7    22    93    75    100
118    Podeleine Udarnik Sofia      3    68    27    16    25    88    82    97
119    Udarnik Pleven                     3    66    24    20    22    89    79    92
120    Zavod Vorosjilov Sofia             3    68    25    16    27    74    83    91
121    Mineur Bobov Dol             3    82    25    16    41    98    121    91
122    ZSI Vjalko Cervenkov Sofia     3    72    22    22    28    80    121    88
123    Septemvri Simitli             2    60    25    11    24    70    65    86
124    Botev Krivodol                     3    90    22    20    48    78    149    86
125    Mineur Madzarovo             2    67    23    16    28    60    90    85
126    Lokomotiv Pleven             2    70    23    15    32    78    101    84
127    Lokomotiva Sumen             3    66    22    17    27    80    91    83
128    Sboren Otbor Elin Pelin         3    66    25    7    34    102    132    82
129    Dinamo Ruse                     4    79    20    20    39    81    125    80
130    Chernomorets Pomorje             2    52    22    13    17    68    55    79
131    Pirinski Mineur Brezani         3    79    19    22    38    85    152    79
132    Zavod 9 Septemvri Sofia         3    72    19    21    32    68    100    78
133    Septemvri Pleven             3    74    21    14    39    74    104    77
134    Parva Atomna Kozloduj             2    76    19    20    37    65    121    77
135    Rakovski Ruse                     2    60    21    10    29    76    100    73
136    Urozaj Pordim                     3    66    19    16    31    59    103    73
137    Udarnik Varna                     2    44    21    8    15    63    55    71
138    Rodne Krile Sofia             2    50    19    14    17    65    60    71
139    Brestnik Plovdiv             2    52    19    14    19    63    59    71
140    Urozaj Novo Selo Vidinsko     3    66    19    10    37    72    122    67
141    Ovec Provadija                     2    56    20    6    30    63    103    66
142    Port Autotreid Varna             2    64    16    15    33    54    112    63
143    Zavod Smirnenski Sofia             2    50    14    14    22    54    71    56
144    Cerveno Zname Dobric             2    44    12    18    14    55    59    54
145    Udarnik Sofia                     1    22    16    5    1    53    17    53
146    Dinamo Kostinbroad             2    44    15    8    21    60    72    53
147    Spartak Stara Zagora             2    40    14    9    17    60    52    51
148    Spartak Kjustendil             2    44    14    8    22    62    77    50
149    Dinamo Vratza                     2    40    15    5    20    41    56    50
150    Velbazd Kjustendil/Slokostica     2    42    14    8    20    57    100    50
151    Lokomotiv Sofia                     1    22    14    5    3    46    20    47
152    Devnya                             1    42    13    7    22    50    77    46
153    Slavia Sofia                     1    24    13    5    6    47    22    44
154    OFK Devnya                     2    60    9    17    34    46    103    44
155    Partizanin Cervengrad             1    34    13    4    17    38    48    43
156    Metalik Sopot                     1    30    12    6    12    27    36    42
157    Vihar Gorubljane             1    26    10    10    6    33    27    40
158    Sokol Markovo                     1    30    11    7    12    39    44    40
159    Partizanin Pjarvomaj             1    38    10    10    18    34    57    40
160    Prijenos Prevoz Sofia             1    26    8    13    5    22    17    37
161    Energetik Gjalabovo             1    34    10    7    17    35    59    37
162    VIF Georgi Dimitrov Sofia     1    22    10    6    6    33    21    36
163    Strela Dobroslavci             1    22    10    6    6    46    35    36
164    Korobostroitel Varna             1    34    10    6    18    36    62    36
165    Stroitel Svischov             2    40    9    9    22    38    68    36
166    Podeleine Plovdiv             1    18    11    2    5    32    17    35
167    STZ Sofia                     1    26    9    8    9    28    29    35
168    Dinamo Pleven                     1    18    10    4    4    36    17    34
169    Urozaj Perusica                     1    22    9    7    6    19    17    34
170    Mineur Ciprovci                     1    34    8    10    16    40    52    34
171    Chavdar Sofia                     2    46    9    7    30    36    135    34
172    Brigadir Pernik                     1    22    10    2    10    39    27    32
173    Malesh                 1    30    8    8    14    22    37    32
173    Spartak Haskovo                     1    22    9    3    10    31    34    30
174    Armetets Sofia                     1    34    8    6    20    45    65    30
175    Mineur Rudozem                     1    42    6    9    27    24    75    27
176    Lesiceri                    1    30    7    5    18    27    69    26
177    Pirin Razlog                     1    36    6    8    22    25    81    26
178    Strojobedinene Sofia             1    22    6    7    9    24    36    25
179    Cerveno Zname Harmanli          2    44    4    11    29    28    104    23
180    Torpedo Blagoevgrad             1    22    6    4    12    28    39    22
181    Benkovski Byala                     1    26    6    4    16    26    41    22
182    Dinamo Stambolijski             1    22    5    6    11    22    41    21
183    Preslav                             1    30    5    5    20    27    71    20
184    Urozaj Komosica             1    22    3    10    9    17    29    19
185    Urozaj Bobosevo              1    22    5    3    14    16    53    18
186    Lokomotiv Levskigrad             1    42    3    9    30    24    113    18
187    CKS Sofia                    1    26    4    5    17    17    51    17
188    Beroe 2000 Kazanlak             1    30    3    7    20    21    51    16
189    Iskra Sofia                   1    26    3    6    17    16    51    15
190    Cerveno Zname Karnobat            1    22    5    0    17    13    53    15
191    Septemvri Burgas             1    22    3    4    15    25    53    13
192    DNA Silistra                 1    22    1    3    18    10    52    6
 Таблица: The original table was created by Marko Hunjak of Varazdin, Croatia. 2009/10-season onwards and internet access by Clas Glenning. Football24.bg

 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter