ДОБРУДЖА С НОВИ 3 ТОЧКИ ПО ПЪТЯ КЪМ "Б" ГРУПА

Футболистите на Добруджа записаха шеста победа в първенството на Североизточната "В" група и по този начин продължават да са еднолични лидери. "Жълто-зелените" надделяха с 2-0 при гостуването си в Силистра на стадион "Луй Айер".

Резултата бе открит в 33-ата минута от Игнат Дамянов, който бе точен с глава след грешка в отбраната на домакините. В 55-ата минута избраниците на Ради Вардаров отбелязаха още един гол след удар с глава, който бе дело на Ивайло Димитров. Така след 6 победи и 1 равенство добричлии са начело с 19 точки, следвани от футболистите на Дунав с 18 т., които този уикенд разгромиха с 9-0 у дома Преслав. В седмия кръг Черноморец Балчик победи Девня с 3-0 на стадиона в курорта Албена, а тервелският Септември 98 направи 0-0 при гостуването си на Кубрат.