СТОЛИЧНИЯТ ЛОКОМОТИВ ДЕРАЙЛИРА НА СТАДИОН "ДРУЖБА". ДОМАКИНИТЕ ВЕЧЕ СА ВТОРИ, НО ДАДОХА ЖЕРТВА

Юношите на Добруджа победиха с 1:0 Локомотив (Сф) на стадион "Дружба" в среща от 24-ия кръг на Елитната група при футболистите до 19 г.  След тази победа възпитаниците на Валентин Ангелов се изкачиха на второ място във временното класиране, но преди останалите срещи от кръга. Единственото попадение реализира Филип Филчев, който бе точен през второто полувреме.

30 минути преди края на мача вратарят на домакините Радосвет Христов получи червен картон. Опитният страж се жертва в името на отбора, за да не получи гол. Той видя, че двама футболистите на гостите се откъсват, излезе напред и направи фаул пред наказателното поле. Така той ще пропусне гостуването на добричлии на пловдивския Локомотив, но ще бъде на линия за срещата с Левски.