ДВОЕН УСПЕХ ЗА ОТБОРИТЕ НА ДОБРУДЖА

Продължава успешното представяне на детския тим на Добруджа в зоналното футболно първенство. В среща от поредния кръг възпитаниците на Красимир Коев се наложиха убедително над варненския Спартак с 3:1.

От самото начало на срещата добричкият тим установи игрово надмощие и резултатът не закъсня. В 12-ата минута Антон Славков откри головата сметка на добруджанци, а след още десет минути Иван Пламенов се разписа за 2:0. При този резултат завърши първото полувреме. Пет минути след подновяването на играта Антон Славков отбеляза втория си гол в мача. Варненският тим стигна до почетно попадение в средата на втората част.
Двубоят между юношите младша възраст на двата клуба завърши също с убедителна победа за състава на Добруджа - 4:0. Две от попаденията на "жълто-зелените" отбеляза Божидар Димов, веднъж се разписа Георги Николов, а освен това варненци си вкараха и автогол.
Снимки Александър СТОЯНОВ, "Център спорт"