ДОБРУДЖА СЕ СБОГУВА С "В" ГРУПА ПО ШАМПИОНСКИ, РАЗБИ ПРЕСЛАВ СЪС 7-0 КАТО ГОСТ

Отборът на Добруджа предсрочно се сбогува със Североизточната "В" група по категоричен начин. Това стана на терена във Велики Преслав, където възпитаниците на Радослав Вардаров разгромиха със 7-0 домакините от Преслав.

Головата фиеста бе открита още във 9 мин. от Младен Стоев. Васил Тачев покачи на 3-0 в 18 и 30 мин., а до края на първото полувреме се разписа и Станимир Андонов. Той покачи на 5-0 през втората част, а Тачев реализира своя хеттрик в 68 мин. В края на мача Мариян Станчев оформи крайното 7-0. Това бе най-малкото, с което домакините се отърваха, тъй като в самото начало на срещата Младен Стоев уцели гредата, а по-късно Георги Ивелинов изпусна дузпа. В предпоследния кръг на 26 май добричлии излизат у дома срещу Септември 98 Тервел в среща без значение, тъй като втория в класирането и на теория не може да измести "жълто-зелените" от върха. Успехът на добруджанци е напълно заслужен, тъй като са единственият тим, който не познава вкуса на загубата. В 26 мача те имат 23 победи и 3 равенства. Това е вторият отбор от колективните спортове на Добрич, който става шампион тази пролет. Преди това волейболистите на Добруджа 07 станаха първенец на Висшата лига, а през юни хандбалистите на Добруджа могат да донесат шампионски хеттрик за града, като за втора поред година се окичат със златните медали в първенството при мъжете.

Блондинка отива в туристическа агенция и иска билет до Париж.
- А с коя компания искате да летите? Днес имаме 13 компании за Париж.