ЛЮБИМЕЦ СПУКА ОТ БОЙ ДОБРУДЖА

Отборът на Любимец се наложи с убедителното 4:0 над Добруджа в двубой от 2-ия кръг на Източната "Б" група. Тимът на Стамен Белчев реши всичко още до почивката, когато вече водеше с 3:0.

Срещата започна по мед и масло за домикините, които още в 1-ата минута откриха резултата. Антон Огнянов проби по лявото крило и намери отлично Николай Павлов, който бе точен - 1:0.
В 31-ата минута капитанът Емил Петков изпълни прекрасно пряк свободен удар и удвои. В самия край на първата част Николай Павлов отбеляза втория си гол в мача. Илиян Трифонов центрира перфектно и Павлов с глава направи резултата класически.

Крайният резултат бе оформен от Илиян Йорданов в 70-ата минута. Той се разписа след много хубав от 25-30 метра в сглобката на вратата. Football24