МОМИЧЕТАТА НА ДОБРОТИЦА - С ОЩЕ ЕДИН ШАНС ЗА ВИЗА ЗА ФИНАЛИТЕ

Волейбол

Състезателките на Добротица не успяха да вземат директна виза за участие във финалите на държавния шампионат по волейбол за момичета до 15 години.

Това стана, след като те заеха трето място в Зона I на квалификационния турнир в Пазарджик. Напред продължават домакините от Хебър и Етрополе.

Двата отбора надделяха с по 3:0 гейма над добричлийки. В последния си мач младите добрички волейболистки се наложиха с 3:0 гейма над състава на "Страндженец" (Царево).

Състезателките на Добротица имат още шанс за класиране на финалите. Те ще участват в допълнителен квалификационен турнир, заедно с отбори от останалите три зони.