СОУ "ДИМИТЪР ТАЛЕВ" СПЕЧЕЛИ ОБЩИНСКИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР

Отборът на СОУ “Димитър Талев” триумфира като победител в общинския турнир по футбол за ученици от трети и четвърти клас. Състезанието бе посветено на 72-годишнината от възвръщането на Южна Добруджа към пределите на България. В турнира, организиран от Община Добрич, ОС на БФС и сдружение “Училищен спорт, туризъм и младежки дейности”, участваха осем отбора.

Талевци спечелиха първото място, след като на финала се наложиха над състава на ОУ “Христо Ботев” с 3:0. На трето място се нареди тимът на СОУ “П.Р. Славейков”, който в малкия финал надделя драматично над момчетата от ОУ “Христо Смирненски” с 3:2. Организаторите зарадваха най-добрите отбори с купи, медали, грамоти и много други награди. За най-добър вратар на турнира бе определен Данаил Боянов от СОУ “П.Р. Славейков”, а приза за най-добър нападател спечели Петър Георгиев от ОУ “Христо Ботев”.