ДОБРУДЖА УСЕТИ ВКУСА НА ПОБЕДАТА ЕДВА В 6-ИЯ КРЪГ

Юношите старша възраст на Добруджа записаха първа победа от началото на сезона. „Жълто-зелените” успяха да спечелят трите точки, като се наложиха като домакин над Шумен 2007 с 3-0.

От началото на шампионата юношите на Добруджа, под ръководството на Стефан Славов, записаха две равенства и три загуби. Добричлии откриха резултата в 20-ата минута, когато Йордан Христов с прехвърлящ удар преодоля вратаря на гостите. През второто полувреме домакините  продължиха с убедителната си игра. В 55-ата минута след отличен извеждащ пас на Георги Николов, Георги Ивелинов покачи резултата. Класическият резултат оформи Йордан Христов в 75-ата минута. Победата можеше да стане още по убедителна след като Георги Николов и Божидар Димитров нацелиха гредите.