VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЛАСТНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Футбол

Изиграха се срещите от 17-ия кръг на Източната група и от 14-ия кръг на Западната група в областното първенство по футбол. Ето каква е ситуацията в двете групи.


ИЗТОЧНА ГРУПА – 17 КРЪГ

"Ст. Караджа" (Стражица) - "Балик" (Балчик)    0:3
"Вихър" (Сенокос) - "Обединение" (Василево)    0:3 сл.
"Олд хаус" (Каварна) - "Дружба" (Люляково)    2:6
"Сокол" (Соколово) - "Калиакра 2" (Каварна)    3:2
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Черно море" (Топола)    3:0 сл.
"Чиракман" (Селце) - "Албена-97" (Оброчище)    4:3
"Устрем" (Дропла) - "Черноморец 2" (Балчик)    1:3

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Чиракман"    17    13    4    0    52-15    43
2. "Нефтяник-2010"    17    12    4    1    49-10    40
3. "Черноморец 2"    17    11    2    4    58-18    35
4. "Олд хаус"    17    10    3    4    35-22    33
5. "Албена-97"    17    8    3    6    32-27    27
6. "Сокол"    17    7    3    7    39-46    24
7. "Дружба"    17    7    1    9    33-39    22
8. "Балик"    17    6    3    8    35-35    21
9. "Калиакра 2"    17    6    3    8    31-34    21
10. "Ст. Караджа"    16    6    2    8    21-37    20
11. "Устрем"    17    6    2    9    41-46    20
12. "Черно море"    17    3    4    10    23-45    13
13. "Обединение"    17    3    3    11    32-63    12
14. "Вихър"    16    1    1    14    11-55    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
2.04.2011 г. – 17.00 ч.
"Балик" (Балчик) - "Устрем" (Дропла)
"Албена-97" (Оброчище) - "Нефтяник-2010" (Шабла)
"Обединение" (Василево) - "Ст. Караджа" (Стражица)
 3.04.2011 г. – 17.00 ч.
"Черноморец 2" (Балчик) - "Чиракман" (Селце)
"Черно море" (Топола) - "Сокол" (Соколово) 
"Калиакра 2" (Каварна) - "Олд хаус" (Каварна)
"Дружба" (Люляково) - "Вихър" (Сенокос)


ЗАПАДНА ГРУПА – 14 КРЪГ

"Устрем" (Дончево) - "Орловец-2008" (Победа)    0:1
"Христо Ботев" (Стожер) - "Вихър" (Жегларци)     2:1
"Стрела-2004" (Орляк) - "Рилци" (Добрич)    4:2
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Добруджанец" (Овчарово)    3:0
"Искра 41" (Бенковски) - "Заря-2006" (Крушари)     0:4
"Добруджански спортист" (Ст. Караджа) – почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"    13    12    1    0    57-7    37
2. "Христо Ботев"    12    9    1    2    37-19    28
3. "Вихър"    13    7    1    5    29-26    22
4. "Рилци"    13    7    0    6    33-19    21
5. "Сокол-2008"    13    6    1    6    26-32    19
6. "Заря-2006"    11    6    1    4    25-18    19
7. "Устрем"    13    4    3    6    17-23    15
8. "Стрела-2004"    13    3    4    6    18-40    13
9. "Добруджанец"    11    2    2    7    14-22    8
10. "Искра 41"    13    2    1    10    14-47    7
11. "Добр. спортист"    11    1    3    7    11-28    6

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
2.04.2011 г. – 17.00 ч.
"Заря-2006" (Крушари) - "Сокол-2008" (Зърнево)
"Рилци" (Добрич) - "Христо Ботев-1946" (Стожер)
3.04.2011 г. – 17.00 ч.
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Искра 41" (Бенковски)
"Добруджанец" (Овчарово) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Вихър" (Жегларци) - "Орловец-2008" (Победа)
"Устрем" (Дончево) - почива

 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter