АТАНАС ПЕТРОВ ОТНОВО БЛЕСТИ ЗА „МОРЯЦИТЕ“

Черно море (Варна) победи с класическото 3:0 като домакин Локомотив (София) в среща от 21-вия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Основен двигател за отбора на „моряците“, за пореден път, бе Атанас Петров Илиев,  който подаде за първия гол и отбеляза другите два.

Срещата започна силно за домакините.  В 20-ата минута Петров центрира от фаул, а Никола Найденов прониза вратаря на "железничарите"  за 1:0. Пет минути по-късно  Наско Петров  заби страхотен гол, след  мощен шут от над 25 метраПрез втората част отново варненци владееха инициативата, но стигнаха до класиката едва в края. В 80-ата минута Петко Цанков центрира, Никола Найденов свали с глава към Петров, който с топовен изстрел от дузпата прати топката в мрежата за 3:0. Другите двама добричлии в състава на Черно море също бяха в основния състав.  Георги Радев и Станислав Николов бяха на терена през всичките 90 минути.

БЕЛ. РЕД.:  Атанас Илиев  ще бъде записан с презимето си Петров, поради съвпадението във фамилиите с капитана на  "моряците" Георги Илиев.  Наско попада често и в състава на представителния тим  на Черно море.