ДРАГОМИР СТОЙЧЕВ СЕ КЛАСИРА ПЕТИ В "ДАН КОЛОВ"

Борба

Драгомир Стойчев се класира на пето място в престижния международен турнир по свободна борба „Дан Колов”. В категория до 97 кг състезателят на Добруджански юнак записа две победи, а в мача за бронзовия медал отстъпи на албанеца Егзон Шала.

„Турнирът тази година беше изключително силен, а самото състезание бих определил като подготовка за по-големи цели. Видях грешките си и мисля, че знам какво да подобря”, заяви за „Център спорт” Драгомир Стойчев, на който сега му предстои европейско първенство в Латвия, а след това ще преследва и квота за Олимпиадата в Рио.
За втора поредна година Владимир Дубов препаса златния пояс „Дан Колов”. Той  триумфира в кат. до 57 кг и обявен за най-добър наш състезател в свободния стил.