ЮНОШИТЕ НА ДОБРУДЖА ЗАВЪРШИХА 2-2 В СИЛИСТРА

Юношите старша възраст на Добруджа завършиха наравно 2-2 при гостуването на Доростол в мач от зоналното първенство по футбол. Избраниците на Красимир Коев започнаха много силно срещата в Силистра и до 15 мин. вече водеха с 2-0.

Иван Калинов откри резултата, а малко след това Иво Кръстев удвои преднината за "жълто-зелените". В добавеното време на първото полувреме обаче домакините върнаха един гол, а след почивката успяха и да изравнят. След този мач юношите на Добруджа са на пето място в класирането. Лидер е отборът на Спартак - Варна. На второ място е съставът на Шумен, а на трето - Светкавица.
Срещите от следващия кръг са утре - 26 април, от 16 часа. Отборът на Добруджа гостува на Черноморец (Балчик).