КАДЕТИТЕ НА БК ДОБРИЧ 93 ЗАПИСАХА ДВЕ ЗАГУБИ

Баскетбол

В зала „Никола Вапцаров” в Генерал Тошево се изиграха мачове от заключителния етап на междуобластния шампионат по баскетбол за кадети.  Момчетата, водени от Венета Великова, отстъпиха в резултата и в двата мача, изиграни един след друг по-рано днес.

В първия двубой те загубиха на връстниците си от Спортбаскет (Ген. Тошево). В другата среща бяха победени и от русенския Дунав, като мачът започна с преднина за добричлии, но в четвъртата част русенци обърнаха резултата и стигнаха до победата. В последната среща от заключителния етап Дунав победи Спортбаскет (Ген. Тошево).

Преди седмица се изиграха срещите от заключителния етап и при юношите старша възраст. Възпитаниците на Янаки Янакиев записаха по една победа и  една загуба. В първата среща те надделяха над домакините от Генерал Тошево с 52:48 точки, а във втората бяха победени от отбора на Светкавица (Търговище) с 66:59 точки.