ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) ЗАГУБИ С 3:0 ОТ СУВОРОВО

В поредната си контролна среща, проведена в Оброчище, футболистите на Черноморец (Балчик) загубиха с 3:0 от състава на Суворово.

През първото полувреме играта бе равностойна, като головите ситуации се редуваха пред двете врати. Почивката дойде при резултат 1:0 за Суворово. През втората част треньорът на балчиклии Митко Тошев пусна в игра състезателите от резервната скамейка, което позволи на съперника да вкара още два гола.
Утре Черноморец ще проведе последната си контрола преди началото на първенството в Североизточната „В” група. Тимът на Балчик ще гостува от 18.00 часа на другия отбор от Добричка област, който играе в третия ешелон – Септември (Тервел).