"СЛАДОЛЕДЕНИТЕ МОМЧЕТА" СТАРТИРАХА С ПОБЕДА В ПРОЛЕТНИЯ ДЯЛ

Отборът на АМФК "Добрич" победи "Мутрагеница" в първа среща от новия полусезон на Аматьорската Мини Футболна Лига. Добруджацни се наложиха с резултат 7:4. През цялата среща "сладоледените момчета" от столицата на Добруджа превъзхождаха противника си. В 11-ата минута дойде първото попадение на добричлии. То бе дело на новото попълнение Александър Феодоров.

До почивката централният нападател записа на сметката си хеттрик. През втората част два попадение отбеляза Йордан Дутев. Още един гол добави Феодоров и веднъж Мутрагеница си отбеляза автогол. На сметката на АМФК "Добрич" бяха инаксирани общо четири гола. Така двубоят завърши 7:4 в полза на добруджанци.
АМФК "Добрич": 1. Б. Митков, 4. Андреев, 13. Н. Лазаров, 10. Т. Желев(к),  2. Й. Дутев, 17 Н. Йорданов и 18. А. Феодоров . Като резерви се включи:12. Иван Спахиев, 22. И. Георгиев, 16. М. Иванов, 5. Н. Богаднов, 9. Р. Енчев и 3. Иван Ганчев.
По програма следващият мач е срещу лидера в класирането - "Легендите", на 20-ти март от 17:30 на "Green Sport" в столицата.
Отборът на АМФК "Добрич" иска да благодари за подкрепата на фирма "Изида ООД" и през новият полусезон!