VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

НАД 500 ДЕЦА УЧАСТВАХА В ТУРНИРА "АЛБЕНА ФУТБОЛ ДЖУНИЪР"

Футбол

Известни са вече призьорите в тазгодишното издание на международния турнир по футбол "Албена футбол джуниър", който бе и в памет на дългогодишния спортен деятел и управител на вестник "Добруджанска трибуна" Ангел Атанасов. Участваха 30 отбора с общо 525 деца, като тази година за всеки тим имаше индивидуална награда. Срещите се играха на стадионите в курорта Албена.


Възрастова група 1997/1998 г.

1. ОФК "СТАРА ЗАГОРА" (Стара Загора)

2. ФК "КАЛИАКРА" (Каварна)

3. ОДК "ПЛОВДИВ" (Пловдив)

4. ФК "НИКОЗИЯ" (Никозия)

индивидуални награди: Преслав ГЕОРГИЕВ (ОФК "СТАРА ЗАГОРА"), Михаил МИХАЛЕВ (ОФК "СТАРА ЗАГОРА"), Калоян КАЛЧЕВ (ФК "КАЛИАКРА"), Петър ГЛАВЧЕВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Стефан ДАРОВСКИ (ОДК "ПЛОВДИВ")  

Възрастова група 1999 г.    

1. ФК "СПАРТАК" (Варна)

2. ОДК "ПЛОВДИВ" (Пловдив)

3. ФК "ВИКТОРИЯ" (Изяслав)

4. ФК "ЕНЕРГЕТИК" (Нешетин)

5. ФК "ВИКТОРИЯ" (Староконстянтинов)

6. ДЮСШ "ДОЛИНА" (Украйна)

индивидуални награди: Стоян КОЛЕВ (ФК "СПАРТАК"), Венелин КОЛИМЕЧКОВ (ФК "СПАРТАК"), Ивайло ПАНЕВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Асен ДИМИТРОВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Давид ДАНЕЛЮК (ФК "ВИКТОРИЯ" Изяслав), Влад ЗУБЧЕНКО (ФК "ВИКТОРИЯ" Изяслав), Богдан ПОКОГТОВОЙ (ФК "ЕНЕРГЕТИК"), Александър ПАРХОМЧУК (ФК "ЕНЕРГЕТИК"), Никита ГИНАТЕНКО (ФК "ВИКТОРИЯ" Староконстянтинов), Александър ЗАГОРУСТКО (ФК "ВИКТОРИЯ" Староконстянтинов), Назар БАЗУК (ДЮСШ "ДОЛИНА"), Дима ХАЛУБКА (ДЮСШ "ДОЛИНА")

Възрастова група 2000 г.

1. ФК "ЧЕРНО МОРЕ" (Варна)

2. ОДК "ПЛОВДИВ" (Пловдив)

3. ФК "ИЗИДА" (Добрич)

4. ОДК "ПЛОВДИВ 2" (Пловдив)

5. ОФК "СТАРА ЗАГОРА" (Стара Загора)

6. ФК "ЛЕВСКИ-2000" (Русе)

7. ФК "КРИЛЯ СОВЕТОВ" (Москва)

8. ФК "ЕНЕРГЕТИК" (Нешетин)

индивидуални награди: Антон ВЪЛЧЕВ (ФК "ЧЕРНО МОРЕ"), Ияд ХАМУД (ОДК "ПЛОВДИВ"), Стефан ГИНКОВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Стоян ПИДЕВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Евгени ДИМИТРОВ (ФК "ИЗИДА"), Георги МАРИНОВ (ФК "ИЗИДА"), Александър АНГЕЛОВ (ОФК "СТАРА ЗАГОРА"), Адриан МИХАЙЛОВ (ОФК "СТАРА ЗАГОРА"), Бертин ЕТЕМ (ФК "ЛЕВСКИ-2000"), Костя КОЗНЕЦОВ (ФК "КРИЛЯ СОВЕТОВ"), Иван КАТКОВ (ФК "КРИЛЯ СОВЕТОВ")

Възрастова група 2001/2002/2003 г.

1. ОДК "ПЛОВДИВ" (Пловдив)

2. ФК "ПЕРЕМОЖЕЦ 1" (Украйна)

3. ФК "ЕНЕРГЕТИК" (Нешетин)

4. ФК "СПАРТАК" (Варна)

5. ФК "ЛЕВСКИ-2000" 2 (Русе)

6. ФК "ИЗИДА" (Добрич)

7. ФК "ЛЕВСКИ-2000" 1 (Русе)

8. ФК "ПЕРЕМОЖЕЦ 2" (Украйна)

9. ФК "АТЛАНТИКА" (Санкт-Петербург)

10. ФК "ЧЕРНО МОРЕ" (Варна)

индивидуални награди: Ангел ЧЕЛЕБИЕВ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Ремзи НЕДЖЕБ (ОДК "ПЛОВДИВ"), Андрей САЛАВЬОВ (ФК "ПЕРЕМОЖЕЦ"), Георги МОРГОНЕНКО (ФК "ПЕРЕМОЖЕЦ"), Александър БОЦА (ФК "ЕНЕРГЕТИК"), Филип ИВАНОВ (ФК "СПАРТАК"), Антонио ГЕОРГИЕВ (ФК "ЛЕВСКИ-2000"), Юлиан БИСЕРОВ (ФК "ЛЕВСКИ-2000"), Светослав ЖИВКОВ (ФК "ИЗИДА"), Дилян ПЕТРОВ (ФК "ИЗИДА"), Иван ПАНКОВ (ФК "АТЛАНТИКА"), Виктор КАРАБЛЬОВ (ФК "АТЛАНТИКА")

Снимки от награждаването можете да разгледате тук  

http://aliotcup.com

 

 

 

 

Сходни връзки

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter