ВОЛЕЙБОЛИСТ НА ДОБРУДЖА 07 СЧУПИ ЛИЧЕН И КЛУБЕН РЕКОРД, ГЕОРГИ ГОСПОДИНОВ ИЗПЪЛНИ 24 ПОРЕДНИ СЕРВИСА

Волейбол

С два рекорда - един отборен и един личен, завърши първият гейм между юношите старша възраст на Добруджа 07 и Велики Преслав в мач от 4 група на държавното първенство по волейбол. Частта завърши с резултат 25:0 (!!!) за домакините, а състезателят Георги Господинов (на снимката) изпълни 24 (!!!) поредни сервиса.

През втория и третия гейм добричките волейболисти реализираха цели 18 точки в полза на противниците си - от грешки в атака и от сервис, защото момчетата от В. Преслав записаха само една точка от собствена атака.
Краен резултат - Добруджа 07 - Велики Преслав 3:0 гейма (25:0; 25:11; 25:8) за общо 39 минути игрово време, в т.ч. с техническите прекъсвания и почивките, вземани от треньора на преславци, което вероятно също е рекорд !?