Тенисистка на "Изида" спечели два бронзови медала на държавните първенства в зала

Тенис

Тенисистка на "Изида" (Добрич) спечели два бронзови медала на държавните първенства по тенис за юноши и девойки до 16 години в зала. Домакин на шампионата бе тенис клуб "Авеню" (Бургас), а Лия Пенчева игра полуфинали на сингъл и при двойките.

При двойките Лия игра заедно с Анастасия - Александра Николова. Още две представителки на добричкия клуб също взеха участие в Държавното първенство, но не можаха да преминат ситото на квалификациите - Даниел Иванова и Дария Великова. Дани загуби в първи кръг, а Дария достигна до финал на квалификацията за влизане в основна схема.