Известни са призьорите от турнирите "Зимна Албена"

Тенис на маса

Известни са призьорите от международните турнири по бридж и тенис на маса "Зимна Албена".

В  турнирите по тенис на маса имаше внушителна хегемония на държавния отборен шампион от "Дунав" /Русе/ Стефан Лъвчиев, който спечели 3 шампионски титли - на майсторския турнир при мъжете, на своята възрастова категория 30-39 години при ветераните, и на двойки мъже заедно с Иван Радкев от "Комфорт" /Варна/.
Ето и другите шампиони в турнирите по тенис на маса:
-ветерани 40-49 г.-Станислав Валяров /Бургас/
-ветерани 50-59 г.-Ливиу Петреску /Румъния/
-ветерани 60-68 г.-Красимир Михайлов /Балчик/
-ветерани 69+ год.-Мирон Дмитриев /Русия/, следван от балчишките майстори с малката топка  Борис Червенков и Георги Михайлов.
При двойките на ветераните шампиони станаха Александру Енчу и Мирча Нягу /Румъния/ в категория 30 до 50 год. и Росен Рачев /Шумен/ и Тихомир Мичев /Варна/ в категория 50+ год.
При бриджьорите в двойковия турнир победители станаха едни от най добрите състезатели на България-Радослав Радев /Варна/ и Станислав Недков /Добрич/, следвани от Тончо Чобанов /Варна/ и Янко Янков /Разград/ и Цветан Ников и Ивелин Иванов /Добрич/.
В отборния сблъсък убедително шампиони станаха състезателите на отбора ''Море"-Илко Попов /Варна/ - капитан,Ивайло Манов /Варна/, Паскал Паскалев /Добрич/ и Йордан Щерев /Добрич/. Вицешампион е отбор "Happy star" /Варна/ с капитан Тончо Чобанов, трети е отборът "Tomis" от Констанца /Румъния/, а четвърти - отбор" Албена" в състав: Стефан Георгиев и Драганка Георгиева /Добрич/, Милко Славов и Иван Александров /Варна/.
Всички участници и гости изказват своята гореща благодарност на мениджърските екипи на сектор "Спорт" и хотел "Фламинго Гранд" в Албена за отличните условия за игра и почивка в перлата на българското Черноморие и им пожелават весели празници много здраве, успехи и